آموزشی

مایکل جکسون یک زندگی از آغاز تا انتها با عینک آفتابی

مایکل جکسون

هفت سال پیش، تقریبا در چنین روزهایی، مایکل جکسون خواننده‌ی معروف آمریکایی ملقب به سلطان پاپ در منزل خود در لس‌آنجلس بر اثر ایست قلبی درگذشت. او ۴۰ سال خواننده بود و آلبوم‌های او بیش از ۹۰۰ میلیون بار فروخته‌ شده‌ است و تعداد بی‌شماری جایزه از جمله ۱۳ جایزه‌ی گرمی دریافت کرد. او علاقه‌ی زیادی به عینک‌های آفتابی و غیرآفتابی داشته و در دوران زندگی‌اش عینک‌های متفاوتی بر چشمش دیده شد.

 

مایکل جکسون غالبا عینک آفتابی محبوب ریبن خلبانی را می‌پوشید که در اکثر مواقع مدل Ray-Ban Aviator 3025 انتخاب او بود. یکی از آخرین‌ بارهایی که وی با این عینک ظاهرشد، در کنفرانس خبری برای اعلام تور کنسرت‌های “This is it”  در سالن O2 Arena لندن بود. این تور برای جولای ۲۰۰۹ برنامه‌ریزی شده‌بود که به علت مرگ او یک ماه قبل از آن تاریخ، برای همیشه کنسل شد.

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت

او همچنین مدل‌های دیگری را از این سری ریبن، مانند مدل Ray-ban 3030 Outdoorsman  پوشید که کمی فریم ضخیم‌تری نسبت به مدل ۳۰۲۵ دارد.

مایکل جکسون

جکسون در دهه‌ی ۱۹۸۰ گاهی عینک‌های آفتابی پوشاننده‌ی شبیه عینک‌های خلبانی می‌پوشید.

مایکل جکسون

او در بازه‌ای پیش از سال ۲۰۰۰ عینک  Ray-ban Wayfarer را می‌پوشید، که در آن دوران هر فرد معروفی این استایل را برای خود می‌پسندید.

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت

جکسون در اواخر عمر خود عینک‌های طبی و غیرآفتابی نیز می‌پوشید و حتی بیشتر از عینک آفتابی می‌پسندید. در تصاویر زیر او را با این عینک‌ها مشاهده می‌کنید. او بیشتر فریم‌های کشیده و تقریبا مستطیلی را برای این عینک‌ها می‌پسندید.

مایکل جکسون

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت ارائه دهنده انواع  عینک های اورجینال، طبی و های کپی با مناسب ترین قیمت میباشد. برای برقراری ارتباط بیشتر و کسب راهنمایی میتوانید با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *