آموزشی

چگونه اندازه عینک خود را پیدا کنیم

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت

چگونه اندازه عینک خود را پیدا کنیم :

عینک‌ها نیز همانند لباس‌ها سایزبندی دارند! یکی از متداول‌ترین اشتباهاتی که افراد به هنگام خرید عینک‌ به صورت آنلاین مرتکب می‌شوند، سفارش عینک با اندازه‌های نامناسب با صورت آنهاست. همانند دانستن طول و اندازه کمر شلوارتان، آگاهی از اندازه عینک مناسب شما نیز بسیار ضروری است.پاسخ این سوال که چگونه اندازه عینک خود را پیدا کنیم را با این پست از وبلاگ ریبن مارکت خواهید گرفت.

 فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی ریبن مارکت

در ادامه به برخی توضیحات در مورد مشخص نمودن اندازه مناسب عینک‌ برای صورت شما پرداخته می‌شود.

در نظر داشته باشید که اندازه عینک طبی شما و عینک آفتابی شما ممکن است کمی متفاوت باشند. این امر بستگی به نوع فریم‌هایی دارد که شما در هر مورد می‌پسندید. هم‌چنین، از آنجایی که فریم‌ها با یکدیگر تفاوت دارند، ممکن است همیشه اطلاعات مورد نیازتان را در آنجایی که از قبل انتظار دارید پیدا نکنید!
یکی از مناسب‌ترین روش‌های اطلاع از اندازه مناسب عینک، اطلاع از اندازه عینکی است که هم‌اکنون از آن استفاده می‌نمایید. در این صورت شما می‌توانید اندازه عینک خود را جایی بر روی فریم‌تان – معمولا داخل یکی از دسته‌های فریم- پیدا کنید. دیگر مکان‌هایی که ممکن است اندازه عینک شما در آن ثبت شده باشد عبارتند از: روی پل عینک، در کنار دماغ‌گیر ، و گاهی اوقات در قسمت خم‌شده کنار گوش.

اندازه عینک

دنبال چه‌چیزی بگردیم

ممکن است اطلاعات مختلفی داخل فریم شما ثبت شده باشد، اطلاعاتی مانند شماره مدل فریم، کد شناسایی رنگ و استایل فریم، اندازه چشم، اندازه پل فریم، و یا اندازه دسته فریم. این اطلاعات ممکن است به شکل‌های مختلفی نمایش داده شوند، ولی شما به این زودی ناامید نشوید. پیدا کردن اطلاعات مورد نیازتان از آنچه که فکر می‌کنید بسیار آسان تر است!

شما باید به دنبال دو دسته از اعداد دو رقمی و در ادامه آن یک عدد سه رقمی بگردید. این تمام چیزی است که شما به آن نیاز دارید. شما به روش زیر می‌توانید این اعداد را پیدا کنید:
یک عدد دو رقمی که مقدار آن از ۴۰ تا ۶۲ تغییر می‌کند = این عدد مبین اندازه چشم شما است.
یک عدد دو رقمی دیگر که مقدار آن از ۱۴ تا ۲۴ تغییر می‌کند = این عدد مبین اندازه پل فریم شما است.
یک عدد سه‌ رقمی که مقدار آن از ۱۲۰ تا ۱۵۰ تغییر می‌کند = این عدد مبین اندازه دسته فریم شما است.

اندازه عینک

چگونه اعدادی را که به دنبالشان می‌گردیم، شناسایی کنیم؟

اندازه چشم و اندازه پل فریم در کنار یکدیگر قرار دارند، گاهی اوقات این دو عدد توسط یک آیکن مربعی ( و یا مستطیلی- همانطور که در شکل بالا نمایش داده شده است) از یکدیگر جدا شده‌اند. اندازه دسته عینک نیز به احتمال زیاد در ادامه این دو دسته عدد یا بلافاصله بعد از آنها و یا به همراه دیگر اطلاعات عینک قرار داده‌شده‌است.
از چه نوع اطلاعاتی صرف نظر کنیم
مجموعه‌ای از حروف بزرگ انگلیسی به همراه اعداد، معمولاً نشان‌دهنده شماره مدل فریم عینک و یا شماره رنگ و یا استایل فریم عینک شما است. در تصویر فوق علامت “VPR 020” همان شماره مدل فریم و “EAJ-101” همان شماره رنگ یا استایل فریم است.

اندازه عینک

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت ارائه دهنده انواع  عینک های اورجینال، طبی و های کپی با مناسب ترین قیمت میباشد. برای برقراری ارتباط بیشتر و کسب راهنمایی میتوانید با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *