آموزشی

با نرم افزار عینک شرکت ری بن انواع عینک را بر روی چشمان خود امتحان کنید

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت

 

با نرم افزار عینک شرکت ری بن انواع عینک را بر روی چشمان خود امتحان کنید:

رشد فناوری در سرتاسر جهان همه عرصه ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. صنعت مد و زیبایی نیز از این قاعده مستثنی نیست و تکنولوژی توانسته است که تغییرات بنیادینی در آن پدید آورد. امروزه شما با استفاده از دست‌آوردهای فناوری می‌توانید قبل از اینکه لباسی را خریداری کنید آن را بصورت مجازی بر تن خود اندازه بگیرید و دیگر نیازی به پوشیدن واقعی آن بر تن نشوید. نرم افزار عینک شرکت Ray Ban نیز با استفاده از همین تکنولوژی، انتخاب بهترین عینک را برای ما بسیار راحت تر کرده است.

نرم افزار عینک شرکت ری بن

این نرم افزار عینک که توسط تیمی خلاق توسعه داده شده است، می‌تواند با استفاده از تکنولوژی‌های پردازش تصویر صورت شما را تحلیل کند و انواع مختلف عینک ها و لنزها را بر روی چهره واقعی شما نمایش دهد. تفاوت و جذابیت این نرم افزار به امکان بررسی سه بعدی چهره است. بصورتی که شما می‌تواند چهره‌ی خود را به صورت سه بعدی و از زوایای مختلف در این نرم افزار بررسی کنید و بهترین عینک را برای خود برگزینید.

شرکت ری بن

این نرم افزار که تا کنون فقط برای سیستم عامل iOS عرضه شده است، با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف پردازش تصویر اجزای صورت شما را شناسایی می‌کند و با استفاده از شیوه‌های تکنولوژی واقعیت افزوده، عینک مورد علاقه‌تان را بر روی صورت شما درج می‌کند.

دیگر نکته جالب درباره این نرم افزار، امکان خرید آنلاین عینک های Ray Ban از طریق آن است. برای دانلود نرم افزار عینک Ray Ban به  App Store مراجعه نمایید.

دیگر نرم‌افزارهای عینک شرکت ری بن

البته نرم‌افزار Ray Ban تنها نرم افزار موجود در این زمینه نیست. شرکت‌های بسیاری در این حوزه نرم‌افزار عینک خود را عرضه کرده اند. یکی دیگر از معروف‌ترین این برنامه‌ها، برنامه شرکت glasses.com است که می‌توانید از طریق وب‌سایت آن بررسی و دانلودش کنید.

همچنین اگر مایل نیستید که برای تست عینک روی صورت‌تان، لزوما یک برنامه روی گوشی موبایل‌تان نصب کنید می‌توانید از سایت‌هایی مانند iframe که این خدمات را بصورت آنلاین نیز ارائه می‌دهند، استفاده کنید. البته طبیعی است که خدمات آن‌ها بسیار محدودتر از نرم‌افزار Ray Ban باشد ولی مطمئنا می‌توانید نتیجه‌های اولیه‌ای را از آن ها بگیرید.

فروشگاه اینترنتی ریبن مارکت ارائه دهنده انواع  عینک های اورجینال، طبی و های کپی با مناسب ترین قیمت میباشد. برای برقراری ارتباط بیشتر و کسب راهنمایی میتوانید با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *