آموزشی

آیا می‌توان آنلاین عینک خرید؟

حتماً تا به حال برای شما هم پیش آمده که برای خرید عینک به یک مغازه عینک فروشی مراجعه کرده‌اید و ساعتی را برای امتحان کردن عینک گذرانده و سپس یکی را خریده‌اید. وقتی به این نوع خرید می‌نگریم به نظر می‌رسد خرید آ‌نلاین عینک کار ساده‌ای نباشد زیرا وقت‌گیر ترین مرحله خرید عینک، مرحله امتحان کردن آن است که در دنیای آنلاین به راحتی مقدور نیست و عموما نیز آنچه که به عنوان آینه دیجیتال معرفی شده است به جز یک مورد کارایی لازم را ندارند. اما وقتی فرایند خرید و فروش عینک را از فروشگاه‌های عینک دقیق‌تر و از زاویه‌ای دیگر بررسی کنیم موارد متعدد دیگری اهمیت پیدا می‌کنند. قیمت عینک، حوصله فروشنده، محل عینک فروشی، تضمین‌های ارائه شده از سمت فروشنده، کیفیت و اصلی بودن عینک همه و همه مواردی هستند که باید در خرید عینک مورد توجه قرار گیرند و به صورت خودکار و نا آگاهانه مورد توجه قرار می‌گیرند اما مساله این است که بخش امتحان کردن عینک بیشتر به عنوان نقطه حساس در فرایند خرید مورد توجه قرار می‌گیرد. لذا به نظر می‌رسد برای جا افتادن خرید آنلاین عینک باید برای موارد زیر راه‌کار ارائه داد:

قیمت عینک

ریبن مارکت به دلیل برخوردار بودن از یک زنجیره تأمین قوی در مورد قیمت به گونه‌ای عمل کرده‌است که در تمام موارد قیمت به طور قابل مقایسه‌ای پایین‌تر از حد بازار است و تنها با یک‌بار مقایسه می‌توان به این نتیجه رسید. لذا موضوع قیمت برای ریبن مارکت موضوعی حل شده است.

حوصله فروشنده

در این مورد به دلیل بهره بردن از سیستم فروشگاه آنلاین مشتری به هر میزان که لازم باشد می‌تواند وقتش را در سایت بگذراند. علاوه بر این مشاوران ریبن مارکت آمادگی پاسخ‌گویی آنلاین و تلفنی را نیز دارند.

محل عینک فروشی

برای خرید از ریبن مارکت دیگر نیازی به سفر درون شهری ندارید. کافیست از هر جایی با استفاده از اینترنت به سایت مراجعه کرده و خرید کنید. در بسیاری از موارد هزینه‌ای که صرف رفت‌ و امد می‌شود خود رقم قابل توجهی است علاوه بر اینکه در شهر‌های شلوغ امروزی زمان بسیار زیادی باید برای خرید یک قلم جنس صرف کرد. باید توجه کنید که تمام هزینه‌های حمل نیز در ریبن مارکت رایگان است. حتی در صورت مرجوع کردن کالا.

تضمین‌های ارائه شده از سمت فروشنده

مهم‌ترین شعار ریبن مارکت «جنس فروخته شده پس‌ گرفته می‌شود» است. بله ما در ریبن مارکت تا ۷ روز اجناس خریداری شده را تعویض و مرجوع می‌کنیم. تمام هزینه‌های حمل نیز به عهده ریبن مارکت است. این شرایط به شما کمک می‌کند که به راحتی در مورد خرید عینک تصمیم بگیرید. این‌ها امکاناتی است که در فروشگاه‌های عادی به هیچ وجه آن‌ها را نخواهید دید.

کیفیت و اصلی بودن عینک

کیفیت کالاهای ما را شرایط تعویض و مرجوع کردنمان ‌که در بالا توضیح داده شد تضمین می‌کنند. چنان به کیفیت محصولات اطمینان داریم که تعویض و مرجوع کردن آن‌ها نیز برای شما مقدور است.

ما در ریبن مارکت اطمینان داریم که ریسک خرید شما را به شدت کاهش داده‌ایم و امیدواریم خدماتی را که ارائه می‌کنیم رضایت خاطر شما را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *